Першу красуню на “Міс світу” повинні були обрати 28 вересня у столиці Індонезії — Джакарті, але місце фіналу перенесли. Цих заходів ужили організатори, щоб убезпечити красунь від можливих провокацій з боку протестуючих ісламістів — мусульмани у країні домінують.

Мітинги прихильників Ісламського фронту пройшли у кількох містах Індонезії, включаючи столицю, з написами на плакатах : «Міс Світу» , вирушай у пекло». Однак, замість пекла, учасниці відправляться у райське місце — у курортну зону острова Балі, куди поліція не пускає демонстрантів: тут більшість місцевих жителів сповідує індуїзм, а не іслам.

«Міс України 2013» Анна Заячківська зізналася, що на ісламістів вони не натрапляла: «Я активно готуюся до фіналу, не переїдаю, намагаюся висипатися».

До речі, Ганна вчиться на іконописця, і на аукціон «Краса з метою», що проходить у рамках конкурсу, віддала ікону власної роботи  А от на конкурсі національного костюму, за словами президента «Міс Україна» Сергія Матяша, з’явиться в сукні, розшитій стразами від івано-франківських майстрів. Хоча Сергій Матяш зауважив: «Головне — не плаття , а особистість. «Міс Росія» взяла з собою п’ять валіз одягу , але успіхами поки що похвалитися не може. А Аня потрапила у топ-10 двох проміжних конкурсів, що принесе їй очки у фіналі, оскільки бали за ці конкурси підсумовуються і впливають на кінцевий результат».

Всього на корону «Міс Світу» претендують красуні з 131-ї країни.