Про це повідомив екскерівник спілки Андрій Долик. Чоловік зазначив, що ним став Тарас Кузь.

Хочу подякувати всім побратимам та посестрам, які впродовж чотирьох років підставляли плече в нелегкій боротьбі з бюрократичною системою. Я зміг здолати разом з вами пліч-о-пліч цей шлях.  Зараз я бажаю наснаги в роботі людям які перейняли естафету в боротьбі за нову Україну – новообраному голові правління ГО “ОСУ АТО” Тарасу Кузю та заступнику з реабілітації та охорони здоров’я Ігорю Дільному. Моя особиста позиція залишається незмінна. Боротьба продовжується”, – пише чоловік.

Журналістці “Галицького кореспонденту” новий керівник Тарас Кузь розповів з якими планами та ідеями рухатиметься далі.

Перш за все будемо продовжувати роботу, яку ми спільно з Андрієм розпочали. Ми започаткували соціальні проєкти,  долучилися до проєктів міської асоціації. Найбільша ціль – це відкриття реабілітаційного центру на вулиці Новій,19. Ми взяли на себе зобов’язання допомогти хлопцям, тому одним з перших наших завдань буде довести центр до кінця. Наразі йдуть ремонтні роботи. Ситуація така, що допомога припинилася, і це все хлопці роблять своїми руками. Ігор Дільний, заступник з реабілітації та охорони здоров’я, – є головою проєкту. На сьогодні у нас дуже багато хлопців, які на Сході несуть службу, які боронять наш спокій. Тому нам треба підготувати фундамент, щоб мінімізувати їхні негативні спогади, коли вони повернуться, щоб легше могли увійти в соціум”, – каже новий очільник.

Крім того, керівник спілки зазначив, що не забуває й про земельні та квартирні питання, а також питання щодо соціального забезпечення та пільги. Організація планує провести концерт по збору допомоги, спільні відпочинки, зокрема – сплав по Дністру. Мають намір провести й тренувальні виїзди з хлопцями, щоб не забували навички у стрільбі. Крім того, нещодавно у село Микуличин відвезли у новий табір 98 дітей учасників АТО. 

Також не забуваємо про сім’ї загиблих.  Робота ведеться! Ті досягнення будемо тільки закріпляти і будемо працювати у нових напрямках. Ми дуже багато часу приділяємо хлопцям та їх проблемами: від пільг до реабілітації. Якщо у хлопців є якісь проблеми, то ми стараємося їх оперативно та адекватно вирішити”, – розповідає Тарас Кузь.

Чоловік розповів, що усі одноголосно прийняли рішення про нове призначення.

По службовій необхідності Андрію дуже важко перебувати на території Івано-Франківської області. Він тут дуже мало. Якось прийшов на збори і сказав, що фізично не має можливості перебувати тут, аби допомагати. Однак він все одно буде з нами, буде нашим радником. Свій соціальний і медичний напрямок він й надалі буде вести. Андрій прийняв рішення, що він зробить перерву, бо у нього ще й сім’я є”, – говорить керівник.