З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням.

Передано 160000 медичних масок, 7650 захисних комбінезонів та 3000 захисних окулярів. Засоби індивідуального захисту будуть розподілені між медичними закладами області.
Всього до лікарень Івано-Франківської області, з урахуванням допомоги містам обласного значення «Епіцентр К» передав 180000 медичних масок, 8650 захисних комбінезонів та 3400 захисних окулярів.
За словами в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ірини Кобельської, обласна влада постійно координує взаємодію лікарень та приватного бізнесу для оперативного визначення актуальних потреб та надання відповідної допомоги.

«Ми піклуємось про здоров’я українців та докладаємо усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Були проведені консультації з МОЗ та отримані чіткі рекомендації щодо першочергової необхідності забезпечити українських лікарів саме засобами індивідуального захисту. У межах цієї програми, літаком «Мрія» компанія «Епіцентр» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», – зазначив генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

З початком розповсюдження вірусу, група компаній «Епіцентр» на потреби країни в боротьбі з хворобою компанія виділила 150 млн грн. та створила оперативний штаб для протидії коронавірусу, відгукнувшись на ініціативу президента.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!