Картинки по запросу ивано-франковская область на карте украины

Згідно з даними моніторингу, за день найзначніше подорожчав бензин А-95 євро, при цьому лідерство по зростанню цін очолила Івано-Франківська область, пишуть Версії з посиланням на Terminal.

У всеукраїнському рейтингу регіон зміцнив свої позиції в групі аутсайдерів, поступаючись по дорожнечі на цей виду палива лише Донецькій та Луганській областях.
За даними інформаційно-аналітичної системи online-моніторингу і аналізу ринків PsycheaFUEL 2.2, найнижчі ціни були зафіксовані в Сумській і Чернігівській областях (24,5 грн / л і 24,65 грн / л відповідно).

chart(1)
Середня роздрібна ціна на бензин А-95 євро в регіоні за останні 30 днів зросла на 72 коп / л і сьогодні становить – 26,2 грн / л. За добу зміна ціни цього виду палива склало 14 коп / л. Мінімальна ціна на паливо була зафіксована в регіоні 20 серпня – 7 вересня (25,48 грн / л).
Динаміка середніх роздрібних цін на бензин А-95 в Івано-Франківській області за даними інформаційно-аналітичної системи online-моніторингу і аналізу ринків PsycheaFUEL 2.2:

chart

Діапазон, в якому змінювалися роздрібні ціни на бензин А-95 євро на заправках Івано-Франківської області, коливався в межах від мінімальних 23,32 грн / л до максимальних 29,29 грн / л.