У цьому році запланували провести капітальний ремонт вулиці Блавацького у мікрорайоні Опришівці. Однак, міське казначейство з середини серпня повністю заблокувало рахунки Департаменту і на асфальт просто немає грошей. Та й асфальтувати цього року вже пізно через низькі температури, повідомив директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

«Максимум, що ми можемо зараз зробити, це періодично профілювати дорогу, щоб не було ям. А вже наступного року першим ділом проведемо тут асфальтування. Мешканці мікрорайону неодмінно отримають відремонтовану вулицю», – каже Смушак. Окрім того, в наступному році в мікрорайоні Опришівці планують відремонтувати вулиці Польову, Ботанічну, Полуботька і Челюскінців.

За словами Михайла Смушака, Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку розробляє місцеву програму на 2014-2018 роки «Окраїни Станиславова», до якої мають пропорційно увійти різні роботи з благоустрою мікрорайонів міста.

 

Свої пропозиції до неї можна подавати у Департамент на поштову адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, або на е-mail: [email protected] до 15 грудня 2013 року з поміткою „Пропозиції до програми „Окраїни Станиславова”.