• оксфорд сквозний під
 • Новини

  Івано-франківські центри танцю: що, де і по чому

  0 1 305

  Версії


  Танець — це "твій пульс, биття твого серця, твоє дихання; це ритм твого життя; це вираження в часі і русі, в щасті, радості, смутку і заздрості…" - Жак д'Амбуаз

 • ярковиця новини декстоп і таблет
 • Готель Буковель
 • Результат пошуку зображень за запитом "танці"

  Танцююча людина вкладає всю свою душу і емоції в рух. Від наших емоцій залежить те, як ми передамо іншим те, що відчуваємо. В житті, на жаль, буває не все так гарно і ритмічно, як в танці. Але кожен раз, коли відчуваєш велику тугу за естетикою, хочеш дати собі чи своїй дитині непідробне поняття краси, грації, гармонії, здоров’я – шукай заняття танцями. Благо, у Франківську великий вибір танцювальних шкіл, студій, центрів… Ось про декілька з них ми сьогодні і поговоримо. Про це пишуть Версії з посиланням на 0342 UA.

  Школа розвитку жіночності ДАКІНІ

  Дакіні (ті, що ідуть небом) – в індійській та тібетській міфології це втілення жіночого начала, пов’язане із знанням, мудрістю та інтуїцією. Вони вважаються захисницями тих, хто прагне до Пробудження і гнівно виступають проти всього, що заважає людині прокинутись. Саме тому їх дуже часто зображують у непривабливих формах. Щоб дістатись до перлини, треба поламати раковину. А процес цей – дуже часто болісний… Хоча без нього мушля так ніколи і не відкриється… Але вихід є – можна спробувати зробити це в школі розвитку жіночності ДАКІНІ… Тут відкриття себе відбувається максимально приємно… А особливо – завдяки мистецтву Танцю.

  Школа розвитку жіночності Дакіні – це подорож до себе справжньої. В діяльності школи – є програми танців живота, індійські танці, танці для вагітних, підготовка до вагітності та відновлення після пологів, танцетерапія, жіноча йога (хатха-йога, пранаями, лекції), холотропне дихання, робота з інтимними м’язами.

  Школа, яка вчить жіночності, радості, чаруючих станів, тобто, того всього, що жінок ніколи не вчать, а сучасне життя навпаки відбиває всяке бажання бути жінкам ніжними і ласкавими, адже маскуліннсть формується цим світом в жінках , хочуть вони того чи не хочуть. Тому Школа ДАКІНІ запрошує до себе жінок віком від 15 і до, як у них з гумором говорять, ста років.

  В школі ДАКІНІ ви відкриєте для себе різні форми пошуку жіночності, тут є жіноча краса, квітучість, сексуальність, жіночі духовні і тілесні практики, тут є все, що потрібно жінці для гармонії:

  • танці живота
  • болівуд
  • жіноча йога
  • холотропне дихання
  • танці для вагітних
  • жіночі танці народів світу (індійські, арабські, гавайські)
  • практика психологічних тренінгів
  • вокал
  • жіночі інтимні практики

  Графік:

  • Понеділок і четвер – танці 19.15-21.00 год.
  • Вівторок і п’ятниця – жіноча йога, 19.15-21.00 год.
  • Середа – холотроп, танцетерапія, вокалотерапія та інше.

  Де знайти школу жіночності:

  Адреса: м. Івано-Франківськ, Довга, 42-А (біля ринку)

  Сайт:https://www.0342.ua/catalog/index/369125 )

  Фейсбук:https://www.facebook.com/dakinischool

  Запис за телефоном: 050 373 0607 (Ольга Савчин)

  ШКОЛА ТАНЦЮ ДЕНС- АРТ

  Навіть якщо ви не вміли зовсім танцювати до тепер, якщо завжди стоїте осторонь від танців, школа танців дасть вам можливість відчути як можна красиво рухати своїм тілом, відчуваючи гармонію руху і музики.

  Чим особлива ця школа? Тим, що тут широкий спектр пропозицій від фахівців своєї справи, дипломованих викладачів та здібних тренерів, тут зручне розташування залу.

  Школа пропонує дорослу та дитячу хореографію: спортивні, бальні, латино-американські танці, сучасний хіп-хоп, джаз-фанк, контемп, хаус та інші.

  Ви можете також обрати собі тренера, який на заняттях працюватиме саме з вами. Тренер врахує Вашу психосоматику, особливості вашого тіла та психотипу, надасть індивідуальні поради щодо позицій, ліній, навантажень та постави. Крім того, ви зможете обирати час заняття, не підлаштовуючись під графік групи.

  Школа танцю ДЕНС-АРТ має для Вас цікаві і нові пропозиції:

  Клас спортивно-бального танцю запрошує у нові групи:

  • Дитяча хореографія (від 3 років)
  • Спортивні бальні танці (від 5 років)
  • «ЛАТИНА» (від 16 років)

  Бальні танці (для дорослих без обмежень)

  Клас сучасного танцю запрошує у нові групи:

  • HIP-HOP (від 5 років)
  • JUZZ-FUNK (від 5 років)
  • HOUSE (від 5 років)
  • TWERKING (від 18 років)
  • Contemporary (від 5 років)
  • Pole dance (від 5 років)

  Клас фітнесу запрошує у нові групи:

  • Аеробіка
  • Фітбол
  • Калланетика
  • Пілатес
  • Мікс фіт

  Клас естрадного танцю:

  • Естрадно-сучасні танці (від 5 років)
  • Східні танці (від 5 років)

  А ТАКОЖ:

  Вартість навчання 300 гривень за місяць.

  Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО.

  Про час занять дізнавайтеся за номерами: (093) 642 66 78, (096) 681 92 92  (viber).

  Де шукати Школа танцю “Денс Арт:

  Адреси:

  вул. Тролейбусна, 13, (маг. Колібріс, 2 поверх)

  вул. Повстанців, 100, с. Угорники

  вул. Крихівецька, 1, с. Крихівці

  вул. Берегова, 4 с. Хриплин

  Сайт: (https://www.0342.ua/catalog/index/368956)

  Сайт: www.dart.if.uaФейсбук:https://www.facebook.com/DanceStudioDanceArt/

  Телефони: (093) 642 66 78, (096) 681 92 92 (viber)

  Графік занять:http://dart.if.ua/?page_id=8

  Сімейний фітнес-клуб Анастасія

  Це велика сім`я, де кожен отримує підтримку і розуміння у вирішенні завдань, де кожен може вільно поділитися своїми проблемами, не відчуваючи при цьому дискомфорту.

  Широкий спектр послуг, супровід тренера, комплексний підхід дозволяє підібрати грамотно побудовану програму для людей різного віку, статі, стану здоров`я та підготовки!

  Тут є можливість займатися та відпочивати саме так, як Вам цього хочеться насправді! За цим всім, кажуть організатори, “ми виносимо на передній план професіоналізм та постійну роботу над собою і розвиток нашого персоналу”. Тренери Фітнес Клубів “Анастасія” – неодноразові учасники міжнародних конвенцій, фітнес фестивалів та навчальних семінарів “Nike”, ”Reebok”, Планета Фітнес, BENEFIT та інших відомих фітнес-корпорацій. Масажний кабінет обладнаний всім необхідним для забезпечення ефекту від процедур.

  Тут можна:

  • Стати постійним клієнтом клубів та отримати Карту “GOLD” на знижку 8% на всі послуги!
  • Отримати знижки для членів Вашої сім`ї та друзів.
  • Окремі знижки для пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями.

  Час та дата узгоджуються персонально з Вами і заняття проводяться не у групі, а індивідуально, що дає можливість кращого та глибшого пропрацювання всіх проблемних аспектів.

  Відбувається все просто: заходите на сайт Школи та залишаєте заявку на курс, який Вас зацікавив і наш координатор навчальних програм зв’яжеться з Вами для уточнення бажаного вами часу та дати.

  Під час проходження навчання відвідування занять безкоштовне! + є можливість стажування у Фітнес Клубах “Анастасія”

  Викладачі – інструктори з вищою освітою, за плечима у котрих досвід пройдених навчальних семінарів, конвенцій, зібрань, лекцій, практичних і теоретичних тренінгів, а найголовніше – безцінний успіший досвід роботи з клієнтами та знання потреб споживача, чітко вибудована лінія проведення тренувань з позитивним результатом для клієнта, обширна база знань щодо супровідних процесів тренування (рекомендації щодо харчування, режиму дня, укріплення та покращення загального стану здоров`я та психофізичного самопочуття клієнта).

  Особливістю цієї школи є те, що тут можна бути не лише клієнтом, учасником, учнем, а й навіть навчитися тренувати! От наприклад, класична аеробіка (8 годин). На заняттях використовується хореографія, заснована на базових кроках, випадах, підскоках, поворотах. Складність заняття може варіюватися, як і темп музики. Так само і на заняттях зі степ-аеробіки, 1 рівень (7годин) – отримуєте знання і вміння щодо  методів складання та розучування комбінацій, вивчаєте потенційно небезпечні вправи, їх альтернативи.

  Перед проходженням курсу “Степ-аеробіка”, 1 рівень, бажано мати навички з класичної аеробіки.Функціональний тренінг (7 годин) та пілатес, 1 рівень (7 годин) теж входить в перелік програм навчання.

  Після закінчення всіх цих та інших видів занять ви здасте іспит та отримаєте офіційний сертифікат про свою кваліфікацію.

  Де знайти Сімейний фітнес-клуб Анастасія:

  Адреса:

  м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 87

  адміністрація (066) 650 53 83, (066) 201 84 37

  керівник (095) 513 32 11

  Сайт: https://www.0342.ua/catalog/index/369129)

  Сайт: http://fitnes-anastasia.com.ua/

  Фейсбук: https://www.facebook.com/fitnesanastasia/?ref=ts&fref=ts

  Інстаграм: https://www.instagram.com/simeiniifitnes/

  Школа танцю Miamor

  “Коротко описуючи школу Miamor мені на думку спадає декілька слів: професіоналізм, підтримка, сім`я. Чому саме ці слова? З мого досвіду скажу, приблизно років так 3 тому я був, м’яко кажучи, ненависником танців у всіх його стилях, але після того, як я почав відвідувати школу Miamor моє життя і ставлення до танців змінилося буквально через декілька місяців, Наталя – справжній ПРОФІ у своїй справі, змогла до мене тоді правильно донести інформацію і вибудувати той базовий “кістяк” в танцях, який мені пригодився у подальшому розвитку. За що ще я люблю цю школу — за те, що школа рухається і розвивається весь час у нових стилях від яких у мене на початках було «передозування інфою))», але завдяки ПІДТРИМЦІ і терпеливості із сторони Наталі і школи я почав краще працювати над собою і відчуваю гордість за школу та за себе. І третім таким фактором, через який хочеться повертатися сюди це — СІМ’Я. З’явилося дуже багато друзів, знайомств із якими було дуже багато крутих вечірок, фестивалів і просто теплих атмосфер. На закінчення скажу, якщо хочеться вийти із «зони комфорту» і спробувати дійсно щось нове, навчитися правильно працювати над собою, завести нових друзів і близьких – Welcome to Miamor…”

  Ось так відгукується про школу танців Miamor Любомир Мельник, клієнт, учасник, учень, а тепер уже друг сім’ї Miamor… Що може бути більш інформативнішим ,як відгук людини, котра бачила все на власні очі?

  Школа танців “MiAmor” запрошує тебе!

  Вже за 1 (!) місяць занять, зможеш себе вільно почувати на будь-якій вечірці навіть без початкової хореографічної підготовки. В тебе буде реальна нагода завести нові цікаві або романтичні знайомства, гарно проводити час у компанії позитивних та кумедних людей! «MIAMOR» MUTUO запрошує усіх бажаючих опанувати східний танець! Танець живота – це мистецтво, танець душі, можливість розкрити себе.

  Танець дозволяє заспокоїти розум та привести свідомість в гармонію з тілом, є кращою психотерапією; дозволяє зняти стрес та зміцнити своє тіло. Танець живота дарує жінці не тільки тонку талію, округлі стегна, пружні сідниць, підтягнутий живіт, а й граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки. Вдосконалюючи своє тіло ви відкриєте себе в новому образі.

  Чарівна східна музика надихає бути красивою, ніжною, коханою. На наших заняттях ти навчишся парних клубних танців, які є популярні серед активної молоді на багатьох танцполах Америки та Європи:

  – сальса (L.A. – “salsa on1”);

  – бачата (bachata, bachata romantica);

  – реггетон (reggaeton, reggae);

  – зук (brazazouk, zouk-love);

  – АРГЕНТИНСЬКЕ ТАНГО!!!

  – танець живота;

  – дитяча танцювально-рухова терапія;

  – танцювальний фітнес

  І ось уже буквально зовсім скоро Міамор кличе до себе на пробні заняття!

  Де знайти школу танців Miamor:

  Адреса: м. Івано-Франківськ, вулиця Галицька, 64а

  Сайт:  https://www.0342.ua/catalog/index/369122

  Фейсбук:https://www.facebook.com/miamor.if.ua

  Не журіться, життя прекрасне, коли в ньому є музика і танці! Це – мова Бога у кожному із нас…

 • рiел тест виринаюча реклама менший 780 на 115
 • альянс іф
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • пиво бонус
 • публікації

  версії tv

 • сайтбар 1 паркготель
 • до відеоновин До новин

  Розміщення реклами на сайті "Версії.if.ua"

  більше 1024

  Текстова реклама на сайті:

  1. Розмістіть на сайті текстові матеріали в рубриці «Новини» та «Публікації».
  2. Вартість розміщення в рубриці «Новини» - 2000 грн/міс (пакет).
  3. Вартість розміщення в рубриці «Публікації» - 2800 грн/міс (пакет).
  4. Вартість розміщення 1 матеріалу в рубриці «Новини» - 800 грн.
  5. Вартість розміщення 1 матеріалу в рубриці «Новини» - 500 грн.

  Окрім цього є можливість проведення онлайн-чату (інтерв’ю), розміщення матеріалів в рубриці «Анонс» та фотоматеріалів в рубриці «Фото». Вартість розміщення - за домовленістю.

  Контактний телефон: 066 025 91 80

  768 - 1024 px

  Текстова реклама на сайті:

  1. Розмістіть на сайті текстові матеріали в рубриці «Новини» та «Публікації».
  2. Вартість розміщення в рубриці «Новини» - 2000 грн/міс (пакет).
  3. Вартість розміщення в рубриці «Публікації» - 2800 грн/міс (пакет).
  4. Вартість розміщення 1 матеріалу в рубриці «Новини» - 800 грн.
  5. Вартість розміщення 1 матеріалу в рубриці «Новини» - 500 грн.

  Окрім цього є можливість проведення онлайн-чату (інтерв’ю), розміщення матеріалів в рубриці «Анонс» та фотоматеріалів в рубриці «Фото». Вартість розміщення - за домовленістю.

  Контактний телефон: 066 025 91 80

  240 - 768 px

  Текстова реклама на сайті:

  1. Розмістіть на сайті текстові матеріали в рубриці «Новини» та «Публікації».
  2. Вартість розміщення в рубриці «Новини» - 2000 грн/міс (пакет).
  3. Вартість розміщення в рубриці «Публікації» - 2800 грн/міс (пакет).
  4. Вартість розміщення 1 матеріалу в рубриці «Новини» - 800 грн.
  5. Вартість розміщення 1 матеріалу в рубриці «Новини» - 500 грн.

  Окрім цього є можливість проведення онлайн-чату (інтерв’ю), розміщення матеріалів в рубриці «Анонс» та фотоматеріалів в рубриці «Фото». Вартість розміщення - за домовленістю.

  Контактний телефон: 066 025 91 80

  дякуємо за ваше повідомлення!

 • intim