Знову осінь, знову навчальний рік і знову ВНЗ Івано-Франківська доповнились великою кількістю студентів-першокурсників, яким таке цікаве це студентське життя.

Студентство як період можливостей

Проте студентство не є лише навчанням і сидінням за книжками. Це такий вік, коли перед людьми відкрита неймовірна кількість можливостей, куди податись і чим займатись. Адже в школярі ще занадто залежні від батьків, випускники не мають вибору, як йти на роботу та зароблять собі на хліб та на Ferrari. Студенти ж – це щось середнє між дорослим і юним, це маленький світ, в якому люди самі обирають, чим їм займатись в цьому житті.

Багато хто продовжує свої хобі зі шкільних років, дехто про них забуває, а решта просто не знають, що їм робити окрім навчання.

Саме тому так корисно знайти щось для себе на самому початку свого студентського життя, щоб наситити його “на повну“. AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 124 країн світу. Учасники організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають, як змінювати світ на краще.

AIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідерам завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
– Досвід лідерства;
– Програма міжнародних стажувань AIESEC;
– Глобальне освітнє середовище.

Цей комплексний досвід є можливий завдяки 4 основним програмам AIESEC:
– досвід роботи в команді;
– досвід управління командою;
– міжнародна програма обміну;
– міжнародна програма професійних стажувань.

Зараз відкритий набір в організацію до 6 жовтня 2013.
Використай цей шанс і заповнюй аплікаційну форму на сайті:
https://podio.com/webforms/5281866/414038

Також за будь-якими питаннями звертайся за телефоном:
095-941-5280 Богдан
063-770-9537 Віка
Офіційний сайт AIESEC в Івано-Франківську: if.aiesec.ua
Ми ВКонтакте: http://vk.com/joinaiesecfranyk