Картинки по запросу Івано-Франківський локомотиворемонтний завод

Кабінет міністрів України затвердив умови продажу державного пакета акцій ПАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” в розмірі 99,5% статутного капіталу, пише Інтерфакс-Україна.

Умови конкурсу передбачають, зокрема, збереження видів діяльності підприємства, своєчасну сплату податків, зборів та інших платежів, оновлення основних засобів – модернізацію ливарного виробництва, верстатного парку для обробки металу, ковальсько-пресового обладнання і устаткування для виготовлення шестерень на підставі програми, розробленої і затвердженої покупцем.

Така програма повинна бути затверджена не пізніше шести місяців з дати списання пакета акцій з рахунку Фонду держмайна України. Покупець також зобов’язаний оновлювати інформаційно-програмне забезпечення ПАТ, освоювати нові види продукції, а також протягом п’яти років забезпечити зростання обсягів реалізації, пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Картинки по запросу Івано-Франківський локомотиворемонтний завод

Конкурс пройде за принципом аукціону. Початкова ціна лоту – 33,92 млн грн. При цьому номінальна вартість заводу становить 19,46 млн грн.

ПАТ “Івано-Франківський ЛРЗ” заснований в 1866 році. Основна спеціалізація – ремонт колісних пар і формування нових, а також виготовлення автомотрис. Завод має в своєму розпорядженні земельну ділянку площею 9,69 га.

Станом на початок 2017 року кредиторська заборгованість ПАТ становила 21,1 млн грн, в тому числі перед бюджетом – 2,31 млн грн, по виплаті заробітної плати – 1,15 млн грн. Дебіторська заборгованість перевищує 20 млн грн, в тому числі 18,9 млн грн – заборгованість за продукцію і послуги.

Середньооблікова кількість працівників заводу на 1 квітня поточного року – 270 чоловік. Статутний капітал ПАТ становить 19,56 млн грн.