Початок нового пластового року – це традиційний захід, адже після насиченого таборового літа пластуни повертаються до звичного темпу пластування, налаштовуються на новий продуктивний рік.

В рамках відкриття року відбулося знайомство з організацією Пласт для осіб 18+ під назвою «Операція Трансформація» (площа Шептицького), а також біля пам’ятника «Пластунам, що не зламали своїх присяг» проведено погашення власної марки, яку було виготовлено за ініціативи станиці та приурочено до 30-ліття відновлення організації Пласт в Україні.

Традиційно відбувся марш центральними вулицями міста з пластової домівки до пам’ятника «Пластунам, що не зламали своїх присяг». Біля пам’ятника пластуни отримали благословення від о. Юрія Новицького, провели церемоніали та погасили власну марку. На урочистому відкритті із вітальним словом присутніх привітала ст. пл. Іванна Андрусяк з Аргентини, інформує  Пласт Івано-Франківськ.

Опісля відбулися активності для пташат, новацтва та юнацтва в центральній частині міста (павутинка, настільні ігри, бульбашки, екскурсія на оглядовий майданчик міської Ратуші, банси, китайський футбол, розпис хною, конструювання з нуту, флешмоб, діяла фотозона).

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!