Василь Вірастюк має «особняк» у Седневі – ЧЕline |

Днями, виконавчий комітет затвердив проєкт землеустрою щодо передачі вищевказаних земельних ділянок у постійне користування ГО “Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга Нескорених”.

Ділянки площею 0,286 та 0,12 га знаходяться на вулиці Чорновола 128, поруч міського парку, пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

 

Земельна ділянка на Чорновола 128, площею 0,286 га 

Земельна ділянка за адресою Чорновола 128, площею 0,12 га

Як йдеться в рішенні виконавчого комітету, ділянки передали для будівництва та обслуговування будівель фізичної культури.

Згідно з розміщеною інформацією на сайті YouControl, громадська організація «Звитяга нескорених» створена 30 січня 2020 року. Її власником та директором є відомий прикарпатський стронгмен Василь Вірастюк. Зареєстрована організація в Києві, за адресою вулиця Старонаводницька, будинок 8А, квартира 4.

Нагадаємо, раніше на сесії міської ради Василь Вірастюк презентував проект будівництва спорткомплексу в Івано-Франківську.

Комплекс буде з тренажерними залами для силових видів спорту. Працюватиме він в режимі бізнес-часу (з платними тренуваннями) та соціального часу (з безкоштовним навчанням для пільгових категорій).

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!