“Івано-Франківськтеплокомуненерго” має мільйонні збитки, – керівництво

0 1

Борги «Укрзалізниці»: що обвалило гривню в березні - Останні та актуальні  новини України та світу, новини дня онлайн - Україна Молода

 Про це Суспільному Карпати розповів директор підприємства Євгеній Герасименко.

“На зменшення тарифів НКРЕ реагує дуже швидко. На збільшення – довше. Коли відбувається збільшення, то збитки лягають на постачальні організації”, – так коментує ймовірне зниження цін за газопостачання Євгеній Герасименко.

Очільник “Івано-Франківськтеплокомуненерго” каже, що збитки ще не прорахували: “Бо це відбулося дуже швидко. У нас був нонсенс, коли були прийняті тарифи щодо постачання газу. Тоді ми підрахували миттєво: коли ціна за постачання газу була 1,15 грн за кубометр газу, а її збільшили до 1,91 грн. Якщо ми платили за транспортування газу 5,5 млн грн за місяць, то тут у нас одразу “витікало” до 10 мільйонів”.

Він пояснює, що попередньо в НКРЕКП планували тариф за транспортування газу – 1,91 грн за кубометр. Але, оскільки по всій країні відбуваються протести проти підняття цін на газопостачання, відповідно до постанови Нацкомісії, зменшили ціну за транспортування газу до 1,74 грн за кубометр. У ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” виникне проблема з оплатою цієї різниці.

Також у підприємства, яке очолює Євгеній Герасименко, будуть збитки через рішення НКРЕКП про те, щоб ціна газу не перевищувала 6,99 грн за кубометр газу: “У нас в тарифі зараз закладено 6,65 грн за кубометр газу. Згідно з цим ми минулого тижня подали документи в НКРЕ, щоб врегулювати дану розбіжність. Коли вони будуть прийняті до розгляду, я не знаю”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднюватись