Перший добровольчий хірургічний шпиталь в Івано-Франківську започатковує використання інноваційних технологій доповненої реальності під час хірургічних втручань, що дозволить покращити якість медичної допомоги захисникам України.
В Івано-Франківську Перший добровольчий хірургічний шпиталь розпочинає впровадження передових технологій доповненої реальності для проведення операцій, що дозволить хірургам отримувати консультації від колег у режимі реального часу під час складних оперативних втручань.
“Кілька днів тому зустрічалися з керівництвом медичного університету, говорили про спільну наукову роботу, тому що це досить цікава нова технологія, яка має дуже великі перспективи. Більше того, сама фірма-розробник програмного забезпечення вважає нашу лікарню, яка є ортопедо-травматологічного профілю та лікує велику кількість поранених, одним зі своїх розробницьких центрів”, – повідомив керівник медзакладу Станіслав Онищук на брифінгу в міського голови.
Окрім впровадження новітніх технологій, шпиталь активно розвиває напрямок соціальної адаптації та психологічної реабілітації військовослужбовців, для чого планується створення спеціального коворкінг-простору для ветеранів та членів їхніх родин.
“Туди входять дружини військових, дружини загиблих, дружини ветеранів, і ми маємо плани розширити цю площу за рахунок тої додаткової площі, яка в нас є. Там ми будемо проводити ремонтні роботи для того, щоб ветерани, члени їх родин, члени родин загиблих мали місце, де вони могли би розташувати станок для роботи, якщо в них немає місця, де організовувати цю роботу, для того щоб вони спілкувались, створювали спільноту тих, хто зайнятий таким ветеранським бізнесом”, – пояснив Станіслав Онищук.
У планах медичного закладу також будівництво додаткового корпусу для реабілітації, що дозволить суттєво збільшити кількість пацієнтів, які зможуть отримувати необхідну стаціонарну допомогу – до 700-800 осіб на рік, що також відкриє можливості для отримання додаткового фінансування від Національної служби здоров’я України.
Впровадження інноваційних технологій та розширення можливостей реабілітації у Першому добровольчому хірургічному шпиталі стане важливим кроком у розвитку військової медицини на Прикарпатті та покращенні якості медичної допомоги захисникам України.