27 червня о 18.00 в конференц-залі тижневика “Галицький Кореспондент” відбудуться установчі збори Громадської ініціативи “Збережи старий Івано-Франківськ”.

У маніфест громадської ініціативи “Збережи старий Івано-Франківськ!” учасники описали себе, як активні жителі, яким не байдужа історія, архітектура та унікальний дух міста.  Активісти об`єднались заради збереження історичної та архітектурної пам’яті. Адже, все частіше в Івано-Франківську можна побачити знищені давні будівлі, зруйновані пам’ятки архітектури та псевдореставрацію. Як члени міської громади ініціатори бажають брати участь у збереженні унікального обличчя міста та його історико-архітектурної спадщини.

На порядку денному установчих зборів презентація ідеї, доповідь про основні проблемні об’єкти в міста, історії об’єднання громади в інших містах та наші засади, а також презентація самої ініціативи і перші спільна дія. Учасниками і доповідачами на зборах представлені Тарас Прохасько, Василь Іваночко, Ігор Панчишин, Тарас Случик та Наталка Голомідова. Окрім того, організатори запрошують на установчі збори усіх хто розділяє принципи та засади ініціативи.