З відео, зрозуміло, що 20 листопада 2015 року два активісти підійшли до особи, як схожа на головного лікаря Івано-Франківської міської стоматологічної поліклініки на вулиці Незалежності, та звинуватили його у розпиванні спиртних напоїв на робочому місці в робочий час.

При цьому на відео не зазначено у який саме час доби зроблений запис та не зафіксовано, де саме розпивав напої головний лікар. Утім, хлопець стверджує, що це сталось об 16-00 в приміщенні медзакладу.

В процесі нетривалої дискусії активісти запропонували йому проїхати на експертизу. Той продовжив йти по вулиці. Та намагався заборонити зйомку.

Після кількох запитань з боку п. Артема, виникла конфліктна ситуація, яка переросла в бійку. Ініціатор зйомки відео кілька разів вдарив, ймовірно, головного лікаря стоматполіклініки.

Той, не забарився з відповіддю. У сутичку втрутилась перехожа, яка назвала ініціаторів зйомки відео “ненормальними”.

Згодом, користувач ВК Артем Шупрудько виставив відео на ютуб та ВК:

Свою версію подій виставив сайт Курс.

За інформацією видання “20 листопада 2015 року головний лікар Івано-Франківської міської стоматполіклініки розпивав алкогольні напої у своєму кабінеті в компанії друзів-стоматологів і сторонніх лікарні людей, які цією ж компанією збираються частенько в тому ж самому кабінеті головного лікаря. Вийшовши на вулицю в яскраво вираженому стані алкогольного сп’яніння, на запитання: “Чому ви розпиваєте алкогольні напої на робочому місці?”, відповідав агресією і згодом напав на мене”.

За інформацією Версій Артем Шупрудько звинувачує головного лікаря Івано-Франківської міської стоматологічної поліклініки Михайла Семеніва у здирництві з лікарів та пацієнтів поліклініки у форматі так званих “благодійних внесків”.

Також активіста турбує постійне розпивання спиртного в поліклініці, яке він начебто бачив на власні очі.

стомат