Транспорт їздитиме по місту за графіком вихідного дня та лише у визначені години – з 06:30 год до 10:00 год зранку і з 16:00 год по 21:30 год ввечері.

В Івано-Франківську спецрейси курсували і до сьогодні, проте, за окремими маршрутами. Перевозили вони не тільки медпрацівників, а й працівників іншихсфер, які підпадають під постанову Кабінету Міністрів, пишуть Версії.

“Приблизно 20 організацій до нас звернулися. Їхні працівники їздять з нами в режимі спецперевезень. З 12 травня кількість транспорту буде збільшена. До цього часу ми перевозили лише автобусами, а тепер їздитимуть і тролейбуси. Якщо раніше ми перевозили по спеціалізованих маршрутах, то тепер будемо перевозити по звичних маршрутах, але тільки ті категорії людей, які будуть мати відповідні документи, які підтверджують, що вони належать до працівників тих професій, які відзначені в постанові Кабінету Міністрів”, – розповів директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.

Скористатися транспортом франківці зможуть лише з довідкою з місця роботи або з посвідченням, яке вказує, що людина працює у певній установі. Кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість сидячих місць. Всі мають бути в засобах індивідуального захисту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, у громадському транспорті можуть їздити працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують:

– охорону здоров’я;
– продовольче забезпечення;
– урядування та надання найважливіших державних послуг;
– енергозабезпечення;
– водозабезпечення;
– зв’язок та комунікації;
– фінансові та банківські послуги;
– функціонування інфраструктури транспортного забезпечення;
– сфери оборони;
– правопорядку та цивільного захисту;
– об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!