Про це пише ізраїльський канал i24 з посиланням на заяву міністра оборони Нафталі Беннетта, пишуть Версії з посиланням на  УНН

Беннетт відвідав секретну лабораторію ізраїльського Інституту біологічних досліджень, там йому продемонстрували, як саме працюють антитіла, що здатні нейтралізувати коронавірус в організмі людини, що заразилася.

“Це антитіла, які особливим чином атакують вірус і можуть його нейтралізувати в організмі пацієнта”, — йдеться в його заяві.

Глава Міноборони країни повідомив, що зараз ведеться реєстрація патентів. У перспективі Ізраїль налагодить комерційне виробництво ліків, проте конкретних термінів Беннетт не назвав. Висновки досліджень ізраїльських вчених опубліковані в журналі Nature Communications.

Раніше нідерландські вчені заявили, що виявили здатні атакувати вірус антитіла. У США повідомили, що, швидше за все, відкриють вакцину від коронавируса до кінця 2020 року. У загальній же складності в світі близько 100 дослідницьких груп працюють над створенням ліків від коронавірусної інфекції.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!