Цього тижня відбулася перша зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з главами церков та релігійних організацій — членами Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій, йдеться в офіційній інформації на сайті Кабміну.

У своєму вступному слові очільник Уряду Денис Шмигаль подякував членам Ради за те, що абсолютна більшість релігійних організацій дослухались до рекомендацій щодо протидії епідемії коронавірусу та прийняли рішення призупинити на вказаний період проведення богослужінь у звичному режимі й долучилися до їхньої трансляції в онлайн-режимі:

“Дякую за це, тому що це один з тих факторів, який напряму вплинув на те, що ми пройшли ці місяці карантину в помірному режимі”.

Прем’єр-міністр нагадав, що наразі триває період адаптивного карантину, а з 22 травня в регіонах, де відбулося його послаблення, стало можливим проведення релігійних обрядів за умов дотримання усіх заходів превенції. Однак треба розуміти, що все це відбувається за обставин, коли пандемію ще не поборено, акцентував Денис Шмигаль:

“Кількість хворих в Україні вийшло на так зване «плато». 300-400 людей захворюють щодня, і це приблизно дорівнює кількості людей, які одужують щодня, але ми все ще не маємо від’ємної динаміки, і тому треба дотримуватись заходів безпеки”.

Він також запевнив, що Уряд прагне створити всі можливі у теперішніх обставинах умови для якнайповнішого здійснення відповідних обрядів та богослужінь.

Денис Шмигаль погодився з думкою щодо можливості перегляду в бік зменшення вимоги про кількість присутніх під час релігійних заходів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!