У п´ятірку найгірших регіонів України за підсумками роботи в першому півріччі увійшли Закарпаття, Херсонщина, Волинь, Львівщина та Сумщина. 

Про це свідчить зведений рейтинг, складений Кабінетом Міністрів України, повідомляють «Коментарі».

Як випливає з документа, ефективність керівників регіонів оцінювалася за вісьмома критеріями соціально-економічного розвитку.
Так, найгірші оцінки в рейтингу отримав губернатор Сумської області Юрій Чмирь. Область посіла 27-місце за провал в таких напрямках, як державні фінанси, розвиток споживчого ринку, а також ринку праці.

Друге місце з кінця зайняв губернатор Львівщини Юрій Шемчук, «забезпечивши» відставання регіону за економічними показниками.
Волинська область посіла 25-е місце, продемонструвавши відставання в інвестиційно -інноваційній діяльності, житлово-комунальному господарстві, захисті прав дітей і за показником рівня злочинності.
Херсонщина опинилася на 24-му місці за провал в інвестиційній діяльності, захисті прав дітей, ЖКГ, споживчому ринку і т.д.
23-е місце дісталося Закарпатській області, яка показала незадовільні результати за показниками рівня злочинності, щодо захисту прав дітей, розвитку споживчого ринку.
У той же час, лідерами щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 стали: Київ – 1-е місце, Севастополь – 2-е місце, Крим – 3-е місце, Рівненська область – 4-е місце, Київська область – 5-е місце.

 

Нагадаємо, згідно з рейтингом, складеним тижневиком «Коментарі», трійка лідерів залишилася колишньою. При цьому губернатори Чернівецької області Михайло Папієв та Волинської – Борис Климчук – змогли на одну позицію поліпшити своє становище в рейтингу, зайнявши відповідно, перше та друге місця. Колишній лідер – губернатор Вінниччини Іван Мовчан – за підсумками першого півріч опинився лише на третьому місці.
Якість роботи губерантора оцінювалося за 20-ма показниками.