Денис Башлик, призначений кілька тижнів тому глава Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання доручення Кабміну наказав усунути заступників і керівників головних управлінь відомства в областях і Києві з метою комплексної перевірки роботи органу, пишуть Версії з посиланням на пресцентр Кабміну.

Перевірка відомства проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

Нагадаємо,керівника Івано-Франківського обласного Держгеокадастру підозрювали у поборах з підприємців і підлеглих. Прикарпатські правоохоронці розслідували вимагання та отримання хабарів посадовими особами управління Держгеокадастру в області. Слідчі з’ясували, що головний земельник Франківщини Руслан Копча зі своїм родичем створили схему поборів з підприємців та начальників районних відділів Держгеокадастру.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!