Нового очільника податкової інспекції представили колективу, пишуть Версії з посиланням на НТК.

Оксана Мельниченко з Косівщини та є депутатом обласної ради. До цього вона була заступником начальника – начальником Косівського відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

Оксану Мельниченко призначили на посаду, яку раніше обіймав Іван Кирик. Його призначено в порядку переведення на посаду начальника Коломийського управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, під час чергової реорганізації у 2014 році при  розгляді кандидатур на посаду начальника ДПІ у Косівському районі ГУ ДФС в Івано-Франківській області громадські організації району, асоціація платників податків у районі, рада підприємців району, керівники груп, фракцій та профільних комісій районної ради висловили підтримку тодішньому начальнику  ДПІ у Косівському районі. Поряд з цим колектив висловив недовіру одному з кандидатів на посаду, колишньому начальнику ДПІ Мельниченко О.М. Так як, за словами активістів,  з 2005р. по травень 2013р. вона за час перебування на даній посаді зарекомендувала себе з негативної сторони. Тоді 19 працівників Косівської ДПІ, в знак протесту проти призначення Оксани Мельниченко, звільнилося з роботи, а це більше половини колективу.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Скандальна Оксана Мельниченко претендує на посаду голови Косівської РДА