Результат пошуку зображень за запитом "шкідливі викиди"

фото ілюстративне

Про це йдеться в екологічному паспорті Івано-Франківської області за 2017 рік, який оприлюднено на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України, інформують «Вікна». Як повідомляється, саме в м. Калуш приріст викидів є найвищим — на 57-82%.

У Калуському районі показники трохи кращі, проте він все одно належить до п’ятірки районів, де в 2017 році проти попереднього викиди забруднюючих речовин в атмосферу зростали найбільше. З екологічного паспорту області випливає, що викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення порівняно з 2016 роком збільшились на 0,8 % та становили 198,3 тис. тонн.

Крім того, підприємства області викинули в повітря 12 млн тонн діоксиду вуглецю (на 6,2 % більше порівняно з 2016 роком) — основного парникового газу, який впливає на зміну клімату. Збільшення обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря також пояснюється тим, що в 2017 році зросла кількість підприємств, які здійснювали викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Окрім того, зросла і кількість автомобілів. Так, в 2017 році в області налічувалось понад 115 тисяч транспортних засобів і це майже на 32 тисячі більше, ніж у попередньому році. Причому зменшення викидів в атмосферне повітря порівняно з 2016 роком відбулося у Верховинському (на 0,3%), Богородчанському (на 4,9%), Рожнятівському (на 5,7%), Снятинському (на 12,7%), Тлумацькому (на 22,8%), Рогатинському (на 32,7%) районах, містах Івано-Франківську (на 0,1%), Коломиї (на 1,1%) та Бурштині (на 5%). Довідково. Одним з найбільших підприємств міста є Калуська ТЕЦ, яка введена в експлуатацію 1967 року. ТЕЦ виробляє електроенергію для Бурштинського енергоострова, а також постачає теплову енергію промисловим та комунальним споживачам міста Калуш.