Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації 29 серпня уклав угоду з ТОВ «С.І.Груп Консорт Лтд» (S.I. Group Consort Ltd) на проведення невідкладних природоохоронних заходів у Калуському районі на суму 115,00 млн грн.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель». Гроші з держбюджету виділено на видалення та утилізацію високотоксичних відходів гексахлорбензолу на полігоні ТОВ «Оріана-Галев», який належить україно-канадському СП «Галев лтд» Володимира та Романа Грицюків. Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через надзвичайну екологічну ситуацію, яка склалася в регіоні, та виконання рішень президента України та Кабінету міністрів від 2011 року та інших державних органів. Ізраїльська компанія «С.І.Груп Консорт Лтд» отримала монополію на утилізацію небезпечних речовин в Україні в 2011 році, коли Міністерство природи очолював Микола Злочевський.

З того часу ізраїльтяни отримали підряди на 1,20 млрд грн. У тому числі ізраїльтяни отримали підряди на 566,92 млн грн. на знешкодження отруйних речовин у Калуському районі Івано-Франківської області, з яких 115 млн грн. – на полігон «Оріана-Галев» та 451,93 млн грн. – на полігон у зоні консервації Домбровського кар’єру. Наші гроші