Лежачий поліцейський купити в Київ

Під час засідання розглянули петицію щодо встановлення пристрою примусового зниження швидкості на вулиці С. Бандери в районі пішохідного переходу біля ТзОВ «Кахелина», яка набрала необхідну кількість голосів, пишуть Версії з посиланням на  Калуш ФМ.

Після обговорення порушеного питання координаційна рада вирішила звернутись до начальника управління патрульної поліції в Івано-Франківській області щодо посилення контролю за дотриманням водіями Правил дорожнього руху на вулицях Калуша, зокрема на вулиці С. Бандери.

Також погодили встановлення пристрою примусового зниження швидкості в районі пішохідного переходу біля ТзОВ «Кахелина» з подальшим погодженням управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області.

Дану петицію зареєстрував 20 березня Микола Пілянський. Чоловік вказав, що встановлення «лежачих поліцейських» зменшить швидкість руху автівок на даному відрізку дороги, де часто трапляються ДТП.

На 14 травня петицію підписали 165 осіб з 150 необхідних.

Саме на цій ділянці дороги періодично стаються смертельні ДТП, повідомляють Вікна.

Автор петиції Микола Пілянський зазначав:

“Встановити лежачий поліцейський в районі пішохідного переходу біля Кахелини або в районі двох мостів (житловий масив Підгірки). Це зменшить швидкість руху авто на даному відрізку дороги, на якому від початку року загинуло двоє людей”.

Підтримати петицію просив і голова ОСББ “Січове 15” Ярослав Косар, який у січні постраждав у ДТП в Підгірках:

За його словами в цьому році в районі “Кахелини” сталося 4 серйозні ДТП, в яких загинуло 2 людини, 10 травмовано. Основна причина: перевищення швидкості.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!