Пов’язане зображення

Відповідно до розпорядження міського голови № 73-р від 02.03.2017 «Про затвердження календарного плану організаційних заходів з проведення місцевого консультативного опитування 26 березня 2017 року» учасники місцевого консультативного опитування мали відповісти на запитання: «Чи вважаєте ви доцільним будівництво церкви в районі вулиці Б.Хмельницького». Про це пишуть Версії з посиланням на Вікна.

У місцевому консультативному опитуванні мали право брати участь повнолітні громадяни України, які є мешканцями міста Калуша і зареєстровані за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8, 12, 14, 16, 18; вул. О. Пушкіна, 5.

Як повідомив начальник начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Калуської міської ради Тарас Нижник, більшість учасників опитування висловилися проти будівництва церкви.

Тим часом була зареєстрована рекордно низька явка. Всього участь в опитуванні взяли 60 калушан з 1016-ти, внесених у списки. З них 36 висловилися проти будівництва храму, 23 — за, 1 бюлетень був визнаний недійсним.