Земельні схеми на Дрогобиччині - Медіа Дрогобиччина - DrogMedia

Рішення суду, яке зобов’язує міську раду виділити ці земельні ділянки вступило у силу 12 лютого. На сесії у березні для позитивного голосування забракло одного голосу. 30 квітня проєкт рішення знову не був підтриманий — «за» проголосували 16 депутатів при мінімально необхідних 19-ти голосах, повідомляють “Вікна”.

Як зазначив начальник управління земельних відносин Володимир Мельник, міська рада звернулася до суду з питання роз’яснення його рішення і вже є ухвала, якою суд роз’яснив, що Калуська міська рада повинна виділили землю.

«Ухвала ще не надійшла, після отримання ми ще її можемо оскаржити», — зазначив Володимир Мельник.

На цій же сесії міська рада затвердила технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в мікрорайоні «Підгірки». Йдеться про земельний масив, у якому якраз і мали намір отримати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства учасники АТО. За словами Володимира Мельника, ділянка була включена у межі Калуша у 2005 році, однак її інвентаризацію провели лише тепер. Раніше вважалося, що площа масиву становить 88 га, за матеріалами інвентаризації вийшло менше – понад 66,9 га. За категорією це земля сільськогосподарського призначення, включена до земель запасу міської ради. Земельній ділянці присвоїли кадастровий номер та внесли до кадастру.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!