Зараз по всіх засобах масової інформації йде тотальне обговорення і так  зване вишукування компромату на ту чи іншу опозиційну до ПР політ силу. Мабуть найбільше перепадає ВО «Свобода», статті про членів організації і подібне – є кожного тижня на все можливих ресурсах. Більшість із цих статей (95 %) банальний про плачений  бруд без ніякого підтвердження і логіки!

Мені як мешканцю м. Калуша і у великій мірі симпатику даної сили не дуже так і цікаво, що ж там пишуть на київських,львівських чи луганських свободівців. А от про своїх місцевих членів партії ВО «Свобода» на фоні інформаційного буму стало цікаво. Отже, хто вона Калуська міська організація ВО «Свобода»??

Голова організації – Романович  Василь Іванович, до того ж депутат міської ради. Після призначення на посаду директора земельно-кадастрового госпрозрахункового бюро став як то кажуть в народі «тише трави». Серед мешканців Калуша твердження про те, що Романович – людина Насалика стало аксіомою.

Далі двоє (із трьох) депутатів міської ради – Кравчук Андрій Іванович та Кінаш Ярослав Петрович, дещо сховані в тіні свого керівника, один працює на заводі а другий лікар(завідувач в пологовому відділенні). Цілком ймовірно попали під вплив свого керівника, який однією ногою в команді Насалика і в принципі не є перешкодою для здійснення своїх планів міському голові.

Ще одним з відомих калуських  свободівців є Найда Андрій Михайлович – генеральний директор Калуського трубного заводу. До речі саме його Василь Романович і так би мовити висував якось в газеті «Вікна» в чат конференції 21 вересня 2011 року, як майбутнього кандидата на посаду міського голови! І в принципі враховуючи досить високий рейтинг ВО «Свобода» на теренах нашого міста – це би був один з найбільш потужних кандидатів!

Хоча не все так гладко,  як здається. Як відомо Калуський трубний завод є частиною міжнародної Групи Поліпластик яка є російською компанією по суті, звідси явно випливає, що генеральний директор прямо підпорядковується російському інвестору. Уявіть свободівець – яким керує росіянин. А тепер: мер – свободівець під керівництвом російських інвесторів?! Звучить на фоні теперішньої війни Росії за Україну в Митному союзі (а не ЄС) якось не дуже. І в загалі на, що дивиться керівництво хоча б обласної організації ВО «Свобода» допускаючи людей, якими на пряму управляє російська компанія до лав ВО «Свобода» і мало того ставлячи ставку на цю людину, як на кандидата на посаду міського голови!!???

Всім зрозуміло, що будучи керівником міста він би в першу чергу виконував вказівки російського інвестора, точніше сказати – виконував би обіцяне за  фінансову підтримку його на виборах. А звідки б інше Калуська міська організація ВО «Свобода» взяла б кошти на виборчі перегони.

Що до решти членів міської організації  «Свобода» можна сказати, що вони не є на слуху. Сподіваюся, що серед  них є багато достойних людей, які зможуть все ж таки навести лад в організації і довести, що Калуська міська організація ВО «Свобода» є дійсно націоналістичною українською силою!!!

Зеновій Довганич