Про це пишуть Версії з посиланням на ТРК РАІ.

Василь Ольшанецький – президент НФК «Прикарпаття», каже, що “клуб робить все для того, щоб повернути вболівальників на стадіони, і в цьому допомагають наші партнери”.

Василь Ольшанецький переконує – клуб має повне взаєморозуміння з новим спонсором і може розраховувати на його підтримку. За це команда вдячна торговій марці «Калуське експортове».

Директор калуської філії ТзоВ «Калуш Бровар Дистриб’юшен» Денис Іваненко, яка представляє торгову марку «Калуське експортове» Денис Іваненко переконує – компанія зацікавлена у розвитку спорту на Івано-Франківщині та підтримує соціальні проекти. Тож на пропозицію «Прикарпаття» відгукнулися з радістю.

«Наше підприємство є соціально відповідальним, ми підтримуємо місцевий спорт, соціальні програми та ініціативи, тому нас зацікавила така співпраця. ФК Прикарпаття – клуб із досить давньою історією та своїми традиціями, який, сподіваємось, покладе початок відродженню футболу високого рівня на Франківщині.

Також хочемо повідомити, що ми приймемо участь у соціальних проектах разом з ФК Прикарпаття, долучатимемось до розіграшів в перервах матчів. Сподіваємось клуб порадує свого вболівальника», – каже Денис Іваненко, дирктор підприємства та представник торгової марки «Калуське експортове».

До слова, торгова марка «Калуське експортове» вже втретє в цьому році реалізовує соціальний проект. Угода між торговою маркою “Калуське експортове” та НФК «Прикарпаття» розрахована до кінця 2018 року.