У місті Калуш на Івано-Франківщині міліціонери затримали молодих хлопців, які мали з собою згортки із марихуаною, інформує прес-служба УМВС в області.

Інспектори патрульно-постової служби Калуша проводили оперативно-профілактичні заходи з метою попередження вчинення правопорушень. У вечірній час на одній із вулиць міста компанія молодих людей порушувала громадський порядок.

Коли правоохоронці наблизились до молодих людей, ті заметушились. Один із хлопців вів себе найбільш підозріло. Працівники міліції побачили, як той намагається сховати маленький паперовий згорток. Підозрюваний віддав міліціонерам папірець, у якому знаходилась марихуана.

Молоді люди сподівалися, що зберігання невеликої кількості наркотиків не несе за собою ніякої відповідальності. Однак, відповідальність за зберігання наркотиків у невеликому розмірі передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, а саме статтею 44 «Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах».