В Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХХ Міжнародного конкурсу якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках Всеукраїнської акції «СВЯТО ПИВА-2017». На конкурсі працювало Міжнародне журі, до складу якого були запрошені професійні експерти з Литви, Білорусі, Молдови та українські дегустатори.

Світлина від Vasily Kolesnik.

Нагорода від «Укрпива» – це традиційна щорічна відзнака, яку вручають кращим представникам пивної галузі. Цьогоріч найвищу відзнаку отримала продукція найстарішої прикарпатської пивоварні «Калуський бровар» – ТМ “Kaluskie EXPORTOWE”.

Світлина від Vasily Kolesnik.

“Ми завжди працюємо над покращенням технологій та якості пива, нашою особливістю є те, що наша продукція є повністю справжньою та натуральною, без вмісту шкідливих речовин. Ми завжди прагнемо удосконалюватись і розширяємо асортимент продукції. Цього року побачили світ два нові пива – «EXPORTOWE «Do Tokio» та «Ювілейне». Ми продовжуватимемо далі радувати наших споживачів», – прокоментував нагороду директор пивзаводу «Калуський бровар» Денис Іваненко.

Світлина від Vasily Kolesnik.

Пивоварне виробництво на «Калуській броварні» датується 1565 роком. Пиво на Калуському пивзаводі варять у власній солодовні з власного солоду, дотримуючись технології парового варіння. Процес бродіння та добродження відбувається у пивних підвалах, збудованих ще за Австро-Угорщини, і триває від 25 до 60 днів, залежно від виду пива. Особливістю калуського пива є те, що воно не підгазовується штучною вуглекислотою, а насичується нею природнім шляхом, під час тривалого бродіння. Вода, яку використовують для пивоваріння гірського походження. Завдяки своїм природнім властивостям вона пом’якшує солодово-хмільний смак.