Вихованці спортивного клубу «ОКАМІ» вибороли на чемпіонаті Європи дві нагороди, пишуть Версії з посиланням на «Вікна».

Участь у турнірі взяли представники близько 60 клубів із 14-ти країн. За медалі змагалися майже 2000 спортсменів на восьми татамі. Окрім спортсменів з України, на турнірі змагались, зокрема, каратисти з Італії, Чехії, Росії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії.

Спортивний рівень змагань також був надзвичайно високим і в конкурентній боротьбі 9-річний калушанин Андрій Лагойда став чемпіоном Європи пара-карате в розділі «ката».

Другий калушанин, Євген Петрів, став призером змагань і здобув «бронзу» в розділі «куміте» за правилами олімпійського виду карате WKF.

Засновник та тренер спортивного клубу «ОКАМІ» Володимир Сакулич зазначає, що це перші медалі його вихованців із чемпіонату Європи. Особливо вражає учень ЗОШ №11 Андрій Лагойда, який, не зважаючи на діагноз «ДЦП», зараз став найтитулованішим спортсменом калуського клубу.

Раніше йшлося, що Андрій веде активний спосіб життя: це і плавання, і подорожі, і футбол, і велосипеди. Хлопець почав ходити на карате два роки тому. Спочатку був фізично не дуже сильний, але за цей час великим бажанням і додатковими тренуваннями вдалось досягти хорошого результату. Він ходить в звичайну групу карате і тренується нарівні з іншими.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!