"Політичний дует" Ольги Богомолець та Максима Кицюка.

 

На зустрічі був присутній проректор з міжнародного співробітництва ПНУ ім. Василя Стефаника Василь Марчук, який і розпочав зустріч. В ході спілкування зі студентами кандидат розповіла про три рівні фільтрації громадянського суспільства під час єврореволюції в Україні. На першому рівні знаходяться, ті, хто 1 грудня встали з дивана і вийшли на майдан, на другому, ті хто залишився на майдані коли почали стріляти бойовими набоями, та третій рівень, це ті, хто після перемоги не пішов у систему влади, а продовжує працювати над розвитком громадянського суспільства.

Також Ольга Вадимівна визнає, що майдан став інструментом приходу до влади певних недоброчесних людей, як в Києві так і на місцях. Не оминула у своєму виступі пані Ольга і прикарпатського героя Небесної сотні Романа Гурика. Вона розповіла, що 20 лютого тіло молодого хлопця, як пізніше з’ясувалось це був Роман, принесли у готель Україна де саме розміщувався центр надання медичної допомоги в якому працювала Ольга Богомолець, з її слів Роман був без бронежилета тільки у блакитній касці.

В заключній частині виступу Ольга Богомолець зробила неочікуваний для більшості крок, запросила до трибуни студента ПНУ ім. Стефаника Максима Кицюка, який являється одним з кандидатів на проміжних виборах до Верховної Ради від Івано-Франківська і висловила підтримку у прагненні студента змінити існуючу систему влади, сказавши що «За мною буде Максим, а я буду за Максимом», також Ольга Вадимівна переконана що: «перемога Максима на виборах до Верховної Ради, стане перемогою Івано-Франківська».

4711_dsc_0062.jpg (34.52 Kb)

1203_dsc_0068.jpg (32.87 Kb)