Щоб насолодитися не лише товариством дорогих вам людей, а й апетитними стравами, щойно з-під ножа професійного шеф-кухаря.

Всі ми за час карантину втомилися відчувати себе самітниками в ізоляції. Ходити в повному екіпіруванні (маска, рукавиці, дезінфектор) в магазин за продуктами й вдома самотужки намагатися шедеврально відтворити на кухні страви улюбленого ресторану. А з друзями бачитися лише онлайн. Настав час виходити «в люди».

Франківський ресторан «Холодець»  відновлює роботу. Для гостей вже працює простора й затишна літня тераса. І хай вас не лякає прохолодна погода – професійна система кондиціонування й обігріву створює оптимальні умови для комфортного відпочинку. Всіх карантинних правил тут суворо дотримуються, адже, цінують своїх гостей і дбають не лише про їхній якісний відпочинок, а й про здоров’я кожного відвідувача. Тому в закладі забезпечено дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами. При вході є дезінфектори, а весь персонал обов’язково в рукавичках та масках й кожні чотири години «перевіряється градусником».

«На час карантину ми працювали в режимі доставки, адже, дуже цінуємо наших клієнтів і не могли дозволити, щоб вони на той час залишилися без улюблених страв. Поки всі були на ізоляції – ми скрупульозно готувалися до зустрічі з нашими гостями. Весь персонал пройшов відповідний інструктаж, переглянули норми сервірування, перепланували простір – все за чіткими правилами», – відзначає адміністратор ресторану «Холодець».

Та яка забава без музичного частування? Цього тижня в ресторані «Холодець» відновлюють живу музику. Улюблені хіти в оригінальному аранжуванні та емоційне виконання обов’язково сподобаються всім.

Сплануйте ваше дозвілля якісно – відвідайте ресторан «Холодець».
м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 29А
тел. (067) 010 10 16
Facebook: https://www.facebook.com/restoranholodec/

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!