Результат пошуку зображень за запитом "бізони"

На Прикарпатті живуть десятки бізонів-“нелегалів”. Тварини знаходяться переважно на території Вигодського держлісгоспу. Теперішній директор каже, що не знає, звідки вони взялися. Про це пишуть Версії з посиланням на на канал ICTV.

Місцеві мешканці розповідають, що 70 тварин – бізонів, благородних оленів і муфлонів – завезли ще за попереднього директора, нібито мали влаштувати полювання для високопосадовців.

“Вони були привезені для створення або зоопарку, або якогось приватного зоопарку, чи для майбутнього мисливського господарства”, – розповів районний мисливствознавець.

Коли директора лісгоспу звільнили з посади, з’ясувалося, що звірів він привіз нелегально. Тварин доставили без накладних і ветеринарних документів.

Звірі жили у вольєрах. Але одного разу, розповідають лісівники, хтось випустив їх на волю. Знайшли тільки чотирьох бізонів. Решта з 20 розбрелися по навколишніх лісах.

“Їм тут не можна бути. Тут протяги, це не їхня “стихія” – можуть захворіти туберкульозом”, – каже лісничий Свічівського лісництва Василь Циган.

Лісівники Івано-Франківщини не знають, що робити із бізонами.

Тим часом попередній керівник держлісгоспу заявляє, що тварин передала його приватна фірма, і вимагає в суді грошову компенсацію.