Ідея взяти для декору картину відомої чернятинської художниці Параски Хоми виникла після того, як Олексин побачив світлини останніх робіт майстрині. Зв’язався телефоном із Романом Бончуком, надіслав світлини, домовились на весну. Згодом зустрілися в Франківську. Вибирали, котру картину краще взяти. На одну з них Роман сказав: «То — космос, геніально, це надихає!», і вибрав, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Посередині — логотип гімназії, як стара печатка.

«Це було щось фантастичне: спостерігати за роботою художника, — каже Микола Олексин. — Ми попередньо підготували риштування. Бончук малював усього два дні, десь по три години. Зняли всю роботу на відео. Вражаюче! Як художник творив мурал 6 на 8 метрів, як йому вдалося дотриматися симетричності, пропорцій. А затим поспішав, бо мав інші справи».

Меценатами проекту виступили городенківські підприємці.

У Городенці Роман Бончук вже пригледів ще одне місце, де можна намалювати мурал. А Микола Олексин радіє, що таким чином боротимуться проти сірості в місті. Каже, треба спровокувати українців на вічну натуру, на заздрість. Може, хтось захоче зробити ліпше, і жити стане веселіше.