Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ сильна злива"
На оперативній нараді міський голова Франківська Руслан Марцінків відмітив, що недільна негода показала слабкі місця у системі водовідведення.

Тому у фінуправлінні виділять додаткові кошти на прочистку каналізації.

«Ця негода показала вам місця, де затоплювало. Ви подивіться, що можна виправити – в короткій перспективі і дальній, звернувся мер до очільника водоканалу. – Зараз всі дороги, які ми будуємо, будуть з новою дощівкою. Але є місця, де старі колектори, тому треба щось вирішувати».

Також мер попросив звернути увагу на проблемні дахи, адже під час зливи у Франківську затопило кілька багатоповерхівок.

«Подайте список, де були проблеми і подавайте людям протоколи про наміри ремонтувати, – звернувся Марцінків до директора МІУКу Мирона Джуса. – Вчора в принципі такого напливу людей не було, коли в мене був особистий прийом. Було всього дві чи три делегації по дахах. Але врахуйте це».

Заступник мера Олесій Кайда має опрацювати механізм відшкодування збитків франківцям, чиї домівки постраждали від негоди.

«Олексій Петрович, опрацюйте резервний фонд, – дав доручення своєму заступнику Руслан Марцінків. – Хоча тільки шість заяв поступило – люди звернулися за відшкодуванням. Але можливо ця цифра буде більша».

Також очільник міста подякував всім небайдужим мешканцям, які допомагали під час негоди. Зокрема обіцяв дати подяку водію, який заблокував рух під пасічнянським мостом і таким чином попереджав водіїв про небезпеку на затопленій дорозі.

«Найголовніше, при такій негоді треба допомагати один одному. Тому хочу подякувати всім тим, хто допомагав нашим надзвичайникам, Муніципальній варті та поліції», – відмітив мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вода лилась з дев’ятого аж до першого поверху: у Франківську через сильну зливу затопило багатоповерхівку (фото)

Франківськ опинився у водяному колапсі (фото)

Івано-Франківськ: посеред дороги втонув автомобіль (фото)

Івано-Франківськ: як затопило центральну вулицю Шевченка (фото)