Ініціатива проекту належить Тарасу Бойчуку, представнику компанії «CoffeeLabRoasters», який і розповів більш детально про свою ініціативу.

«В країні йде затяжна війна від якої люди вже втомилися і про яку потрохи забувають, коли події не стосуються їх особисто чи їхніх близьких.

Та забути про війну – це забути про бійців, які зараз щодня, в мороз, холод, в окопах захищають Україну і наш буденний спокій.

Ми, всередині нашої компанії «CoffeeLabRoasters» завжди знали, що маємо допомагати. Ми робили відправки кави на Схід і дарували бійцям, які приходили до нас, але це були поодинокі випадки. Не було механізму, як це все можна реалізувати.

Кілька місяців назад, я взяв на себе ініціативу, поспілкувався з волонтерами, які вже багато часу надають допомогу хлопцям на передовій, з хлопцями, які були в АТО, з громадськими організаціями, які надають підтримку. Разом ми вияснили, що з таких буденних речей бійцям бракує хорошої кави і сигарет. З другим, ми б не дуже допомогли, а от з кавою – це було попадання прямо в десятку.

Разом з співзасновниками нашої компанії ми безкоштовно виділили каву, наші друзі «Brendari» візуалізували упаковку, а Андрій Фармуга з ГС “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО” взяв на себе всю логістику по доставці. Після цього перша партія в 33 упаковки, попрямувала на передову.

Цього місяця, практично всі виробники кави з Івано-Франківська об’єднались долучилися до проекту «Кава Героїв». Я вражений співпереживанням наших локальних компаній «KaffeeKultur», «GoraCoffeeRoasters», «Ростерія Кави», які без обговорень надали каву в першу ж хвилину, коли я запропонував їм долучитися.

Минулого тижня разом ми відправили 84 упаковки кави в 5 бригад, які зараз на передовій.

Для чого це все?Для підтримки бійців, для того щоб просто сказати Дякую. Адже, на їх плечах вся Україна!», – розповів Тарас Бойчук.

За словами Тараса, відправка кави буде здійснюватися щомісяця, безстроково. Каже, що відгуки від бійців про каву поки тільки позитивні, кава їм смакує.

В планах хлопців долучити виробників кави з всієї України. Зараз налагоджують склад, обдумують логістику: куди і звідки можлива доставка.

Наразі виробники кави, які хочуть долучитися, можуть надсилати власну каву в «CoffeeLabRoasters» і вже звідти вона поїде на Схід.

Якщо хтось хоче просто допомогти, долучитися до проекту особисто чи якась компанія готова закупити партію кави для бійців, пишіть в приватні повідомлення Тарасу Бойчуку в соціальній мережі Facebook(https://m.facebook.com/taras.boichuk.9).