Казкове містечко на схилах Карпат: на Прикарпатті будують Гобітхіл

фото ілюстративне

Зараз встановлюють основи будинків, опісля їх засиплять землею та засіють травою. Згодом поселення буде схоже на село Гобітон, що у Новій Зеландії.

Кореспонденти Суспільного побували на місці будівництва Гобітхілу та поспілкувалися з один із засновників містечка Юрієм Соломченко.

Не такі як інші

Конструкції будиночків однакові. Проте всі вони будуть особливими та індивідуальними. Кожен має свого власника. Господар вирішує, як використовувати його, – для себе чи туристів.

Казкове містечко на схилах Карпат: на Прикарпатті будують Гобітхіл

“Кожен будиночок буде мати свою індивідуальну назву, кожен власник її придумає сам. Є власники, які займаються it-технологіями, – це буде будиночок Гобіт IT. Є Гобіт magic – люди, які займаються магією”, – каже Юрій Соломченко.

Окрема держава

Гобітхіл – це поселення гуцульських хобітів з усіма атрибутами держави. Власний герб, прапор, гімн, паспорт та правила. Діятиме в містечку тільки місцева валюта – йо. Її можна буде купити в обміннику на території містечка.

Казкове містечко на схилах Карпат: на Прикарпатті будують Гобітхіл

“Хто хоче з туристів сюди прийти, подивитися, в нас буде візовий центр. Віза буде платна, ціну вже буде вирішувати громада”, – розповів Юрій Соломченко.

Зі всіма зручностями

У поселенні – будиночки трьох типів – одно-, дво- та трикімнатні. Всередині передбачено всі зручності. Зокрема, кухня та ванна кімната

За словами Юрія Соломченка, ці конструкції передачають природню рекуперацію повітря: “Будиночки так влаштовані, що знизу повітря буде заходити, а зверху виходити. Обігрів – це інфрачервоне електричне опалення. Фактично помешкання буде в землі, тож і так буде тепло”.

На території Гобітхілу викопають ставки. Там житиме різноманітна риба. Також планують збудувати декілька будиночків на деревах для дітей.

Казкове містечко на схилах Карпат: на Прикарпатті будують Гобітхіл

Для зведення міста не зрубали жодного дерев. Наразі будують першу і другу черги будиночків, їх планують завершити у липні. Будівництво третьої розпочнуть у жовтні.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!