Капітальний ремонт доріг у місті Івано-Франківську призупинено через те, що казначейство не розраховується з підрядниками.

Про це «Наші Гроші» повідомив Андрій Шуневич, директор підприємства ТОВ «Івано-Франківськавтодор».

  «На сьогоднішній день ситуація з капітальним ремонтом доріг в місті Івано-Франківську катастрофічна тому, що за виконану вже роботу грошей не виплачують і хоча в цьому році можна було б ще багато ремонтів зробити, через величезну заборгованість казначейства перед підрядниками, які виконують ці роботи, практично всі роботи з капітального ремонту доріг в м. Івано-Франківську зупинено», – розповів Шуневич.

Так фірма «Івано-Франківськавтодор» за останній рік виграла чотири тендери Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому на загальну суму 14,14 млн грн. Натомість із цих 14 мільйонів, повідомив Шуневич, підприємство отримало за виконані роботи лише 38 тис грн.

Нагадаємо, у грудні 2012 р. управління уклало з фірмою угоди на вибірковий капітальний ремонт  вулиці Сагайдачного за 2,94 млн грн. і вулиці Національної Гвардії за 2,22 млн грн. У вересні цього року те саме управління замовило фірмі вибірковий капремонт вулиці Галицької за 5,74 млн грн., а також вулиці Василіянок за 3,24 млн грн.

Компанію «Івано-Франківськавтодор»  заснували Андрій Шуневич та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради (Івано-Франківська область). На вибори 2012 р. Возний від «Сильної України» Сергія Тігіпка.

Як повідомили “Фіртці” в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, на капітальний ремонт доріг в м. Івано-Франківську затверджено розписом 79,5 млн. грн., профінансовано – 34,4 млн. грн., касові видатки склали -24,9 млн. грн.