Результат пошуку зображень за запитом "поліція"

На ній він прокоментував долю кримінального провадження, яке відкрили після скандального виступу гурту “Хамерман знищує віруси” в ході фестивалю PORTO FRANKO, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня поліція відкрила провадження за статтею “хуліганство” після скандального виступу на PORTO FRANKO.

“Я не думаю, що він (начальник Нацполіції Сергій Князев, – прим. Галки) сказав, що буде закрите розслідування. Він пообіцяв, що буде належне розслідування і прийняте законне рішення. Необхідно все ж провести першочергові слідчі дії. По цій ситуації – було звернення, повідомлення представників влади, поліція не могла не зреагувати. На даний час по факту, не щодо особи, проводяться слідчі дії за статтею хуліганство, вчинене групою осіб. Буде в найкоротші терміни проведення розслідування. Якщо будуть ознаки складу злочину, особи будуть притягуватися до відповідальності. Можливо там не кримінальне, а адміністративне правопорушення. Це все буде відомо після того, як будуть проведені першочергові слідчі дії”, – сказав Голубош.