Теперішнього керівника франківського “Правого сектора” МВС оголосило в розшук

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОО НВР ПС в мережі Фейсбук, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Контрреволюційні політичні репресії на Івано-Франківщині проти Правого сектору набирають обертів. Антиукраїнський режим пришвидшує час свого падіня!

На сайті МВС в базі даних “осіб, які переховуються від органів влади” вчора розміщено дані учасників акції “чистий четвер” – нинішнього т.в.о. керівника громадсько-політичного представництва Іф ОО НВР ПС – Романа Масевича та активістів Федора Туза і Андрія Яхневича. Нагадаємо, що тоді в результаті акції у сміттєвий бак потрапив начальник ГУЮ в Івано-Франківській області, який попадав під дію закону “Про очищення влади” – В.Кавацюк, родич регіонала Б.Гдичинського, колишнього “смотрящого” по області, а нині заступника керівника секретаріату вищої ради юстиції України з вересня 2013 року.

Абсурдність розміщення інформації в базі даних осіб, “які переховуються від органів державної влади” (що може розв’язувати руки “псам режиму”) полягає в тому, що вони є публічним. А Романа Масевича зі зверненнями, чи не щодня, можна побачити у кабінетах влади, зокрема й у кабінетах обласної поліції чи прокуратури.

Відомо також про наявність ширшого списку активістів Правого сектору і побратимських організацій в нашій області, серед яких Віктор Тихенький (Віталій Мартинов), на яких новітні “ястребки” теж готують облави.

Оскільки процесуальні процедури щодо вказаних осіб та інших жителів Івано-Франківської області ведуть “правоохоронці” аж з Тернополя – відповідальність перед громадою за будь-які політичні репресії також несе влада і силові відомства Івано-Франківської області з не передбачуваним наслідками для всіх.

Вимагаємо від влади припинити переслідування українських патріотів, інакше переповнена чаша гніву народного заллє лавою чиновницькі кабінети.
Один за всіх і всі за одного!

Звертаємося до ПРАВООХОРОНЦІВ, які ще пам’ятають текст присяги українському народу, а не шоколадному магнату – ВІДМОВЛЯЙТЕСЯ від виконання злочинних наказів, бо цього разу вже доведеться відповідати”, – йдеться у заяві ПС.

1

2

3