При переході на сторінку органів місцевої влади Бурштина, інтернет провайдер Уарнет попереджає про призупинення хостингу, пишуть Версії.

«Хостинг сайту відключено через надсилання спам-повідомлень, фішинг чи з інших протиправних дій», – йдеться у повідомлені провайдера.

Ще вчора замість звичної головної сторінки Бурштинської міськради на сайті можна було помітити емблему так званої «Вільної сирійської армії». Це повстанське угрупування в Сирії, яке веде збройну боротьбу проти уряду Башар аль-Ассада.

Сирійські повстанці залишили повідомлення для світу. Однак навряд чи бурштинці могли його прочитати, оскільки всі гасла були подані арабською.

Розшифрувати послання взялися журналісти ТРК РАІ

«Привіт Світ. Отримай послання з Сирії: масові вбивства, зґвалтування жінок і переміщення людей похилого віку, жінок і дітей. Це проникнення, щоб доставити просте послання світу про те, що відбувається в Сирії, про масові вбивствах та інше. Ми хочемо, щоб наше повідомлення бачили через найбільшу кількість сайтів світової віртуальної спільноти”,  – йдеться у повідомленні.
Послання було підписане «Вільна Сирія».