На Прикарпаття завітали боксери-чемпіони Віталій та Володимир Клички, пишуть Версії.

Вони взяли участь в офіційному відкритті першого в області відкритого професійного басейну у Снятині, а ввечері відвідають унікальний косівський етнофестиваль “Лудинє-2019”.

Під час зустрічі з прикарпатцями Віталій Кличко висловив підтримку кандидату в народні депутати на 89 окрузі Юрію Солов’ю.

“Юрій Соловей – кандидат у народні депутати політичної партії УДАР. Я гордий мати такого однопартійця. Адже діяльність народного депутата це – в першу чергу відповідальність перед виборцями та законотворча робота. Юрій Соловей має перше місце за кількістю виступів з трибуни парламенту серед прикарпатських обранців! Має найвищий відсоток участі у голосуванні. Найбільше його законодавчих ініціатив стали законами, для того аби захищати інтереси мешканців рідного краю. Юрій Соловей 5 років послідовно підтримував проукраїнські закони та жодного разу не відступив від своїх поглядів щодо економічної або соціальної політики. Він голосував за резонансні закони в інтересах України, та у всіх питаннях завжди був на боці простих українців”, – відмітив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

Чинний мер Києва зауважив, що Соловей – один з небагатьох депутатів, які не поміняв свою партійну приналежність.

“Юрій Соловей входить до депутатської групи «УДАР» у парламенті, він – один з наших найактивніших депутатів. Він не покинув партію, не продався тим, хто скуповує депутатів «поштучно», жодного разу не продав свого голосу. Мати такого депутата у якості свого представника в парламенті – це велике досягнення. Закликаю вас підтримати Юрія Солов’я на виборах 21 липня”, – звернувся до прикарпатців Віталій Кличко.