У тихому затишному районі вулиць Крайківського-Макогона-Кобилянської компанія “Вамбуд” зводить унікальне клубне містечко. Його винятковість у концепції та деталях: тут урбаністика гармоніює з природою, пишуть Версії.

“Наш об’єкт вносить характер унікальності в місті, він є абсолютно нетиповим для франківської забудови. На жаль, для Івано-Франківська характерна однотипність: 9-10 поверхів, все одне на інше схоже. Тому ми захотіли змінити формат забудови: коли більшість компаній тягнуться вверх – 9, 10, 16, 24 поверхи, то ми пішли європейським шляхом – у нас 4-поверхова забудова, яка є максимально комфортною. В Європі вся елітна нерухомість – це малоповерхова забудова. Бо комфортніше жити, коли люди відчувають простір – коли відстань між будівлями є більшою за їх висоту”, – розповідає Микола Ковальчук, засновник та директор будівельної компанії “Вамбуд

Простір і затишок, мода і стиль, інновації та ефектність – це все про нове “Клубне містечко 12”.

“Це один з найдовших і найдосконаліших наших проєктів – ми акцентували на найменших деталях, врахували всі недоліки та недоробки і, врешті, створили наш найкращий проєкт. І напевно, це найкращий проєкт Івано-Франківська”, – додає Микола Ковальчук.

Елітний житловий комплекс може похвалитись не однією, і навіть не двома “родзинками”, їх тут цілий букет. Перша з них – унікальний ландшафтний дизайн.

“У нас дуже багато пішохідних зон і зелених відпочинкових просторів. Але при цьому ми зберегли можливість автомобільного заїзду до кожного під’їзду. Кожен двір має велику зелену територію, де машина не може заїхати”, – розкриває деталі директор “Вамбуду”.

Двір, вільний від авто, дарує відчуття простору. Втім не варто турбуватись про безпеку автотранспорту – для нього передбачений окремостоячий критий багатофункціональний паркінг, який водночас стане майданчиком для активного відпочинку.

“На даху багаторівневого паркінгу ми передбачили футбольний майданчик, тенісні столи, тренажери, роздягальні та душові”, – відмічає Микола Ковальчук.

Ще одна “родзинка” “Клубного містечка 12” – доступність та мобільність. Незважаючи на малу поверховість, у кожному будинку буде швидкісний ліфт, а всі входи у під’їзди – на рівні однієї сходинки.

Винятковість житлового комплексу і в стриманому стильному дизайні фасадів.

“Тотальна більшість новобудов Івано-Франківська оздоблена “мокрими” фасадами: шар пінопласту покривають клеєм, а потім оздоблюють методом “баранки”. Ми відійшли від цієї традиції. Наші фасади утоплені пінопластом, в який епоксидним клеєм впресована клінкерна плитка. Такий фасад не вигорає, є стійким до впливу навколишнього середовища, і ми перші, хто в Івано-Франківську його застосовує. Завод-виробник плитки спеціально під наш проєкт розробив нову лінію плитки”, – додає керівник будівельної компанії.

Територія “Клубного містечка 12” буде закрита для сторонніх. Перші поверхи – це житлова забудова, за винятком комерційних приміщень з виходом на вулицю Крайківського. Мешканці квартир на першому поверсі матимуть свій невеликий зелений дворик, огороджений живоплотом.

18 тисяч квадратних метрів корисної площі та комфортне сусідство – ще одна перевага містечка. Альтанки, мангали, ігрові зони для малечі, майданчики для дітей підліткового віку, відпочинкові простори для старшого покоління – при зональному плануванні тут враховували всі нюанси. І навіть передбачили можливість комфортного відпочинку на висоті.

“У нас будуть покрівлі нового типу та експлуатовані дахи. Ми плануємо деякі зони засипати галькою або дрібним відсівом, тому можна буде винести гамак чи шезлонг і насолоджуватися відпочинком під сонцем. За бажанням на даху можна проводити тематичні заходи чи вечірки – ми вже маємо таку практику на одному з наших об’єктів”, – розповідає Микола Ковальчук.

Ідея клубного містечка запозичена в Європі, а от проектував  його франківський архітектор.

“Ті, хто повертається з Європи, розповідають, як там чудово. І одразу ж роздумують, чому в нас так не може бути? Виявляється, і в нас може бути Європа. І ми це доводимо своєю роботою. Клубне містечко – це місце, де люди мають змогу знати своїх сусідів. Бо, мешкаючи в житловому комплексі з багатоповерхівок, можна роками не знати людей, які живуть у сусідньому під’їзді. Тут же є можливість ближчого знайомства, тут є можливість вийти у двір, відпочити, і не обходити щоразу десяток припаркованих автівок. І саме цим проєктом ми б хотіли започаткувати моду якісного комфортного будівництва в Івано-Франківську”, – резюмує Богдан Ковальчук, маркетинговий директор компанії “Вамбуд”.

Ціни на нерухомість в Івано-Франківську залишаються одними з найнижчих серед обласних центрів України. Компанія “Вамбуд” також пропонує програму розтермінування для придбання житла своєї мрії на вигідних умовах.

Подробиці про “Клубне містечко 12” дізнавайтеся на сайті ВАМБУДу або за телефонами – (098) 433-77-22, (050) 433-77-22.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!