Колеги заступилися за військовослужбовця з Коломиї, якого підозрюють у хабарництві

За фактом одержання неправомірної вигоди одним з військовослужбовців частини, якій був задокументований 16 травня працівниками УЗЕ в Івано – Франківській області ДЗЕ Національної поліції України спільно з військовою прокуратурою Івано – Франківського гарнізону, командуванням окремої гірсько – штурмової бригади призначене службове розслідування, яке буде проведено повно, всебічно та об’єктивно.

Під час проведення службового розслідування в обов’язковому порядку будуть з’ясовані всі обставини події. Зазначений військовослужбовець на даний час відсторонений від виконання службових обов′язків. В разі, якщо судом буде доведена вина військовослужбовця, він буде притягнутий до найсуворішого покарання та позбавлений військового звання. Негідникам не місце в лавах ЗСУ.

Але, враховуючи його відданість Батьківщини, те, що він з вересня 14 року виконує бойові завдання по захисту цілісності та недоторканості нашої Держави, на даний час виникає сумнів в наявності у останнього злочинного наміру щодо вимагання неправомірної вигоди, інформують у спільноті Окрема Гірсько- Штурмова Бригада.