Колишні й теперішні мери Прикарпаття утворюють свій клуб

Клуб мерів Прикарпаття створюється при Івано-Франківському Регіональному відділенні Асоціації міст України. До клубу увійдуть голови міських, селищних, сільських рад, рад ОТГ різних скликань від 1991 року. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Клуб створюється задля обміну досвідом між ними. Робота буле спрямована на вирішення проблем місцевого самоврядування.

Богдан Борович, колишній міський голова Івано-Франківська, розповів, що їхнім завданням є стежити за тим, щоб реформи у містах, зокрема, комунальна, йшла у правильному русі. Також, щоб ожив економічний розвиток, покращувався благоустрій міста, інформує “Галка”.

“Наші попередні проекти не втілюються, громадськість має стежити за цим”, – сказав Борович.

Ігор Матвійчук, мер Калуша, зауважив, що кожен міський голова робить свій внесок у розвиток міста. Створення такого клубу є доречним задля обміну досвідом.

“Завжди є, що запитати у людей, які працювали у місті. Але, хочу сказати, що кожен час ставив свої умови”,- сказав Матвійчук.

Юрій Стефанчук, виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст, наголосив, що основна мета клубу – поєднати досвід минулого з реформуванням сьогодення. Вони працюватимуть як дорадчий орган.

У цей клуб автоматично увійдуть всі голови, які були в Асоціації міст, а також наразі включили голів п’яти ОТГ області.

“На першому засіданні намагалися почути кожного мера, вислухати їхні пропозиції щодо напрямків діяльності. Ми не формалізуємо цей клуб, у нього не буде керівника, всі будуть мати рівні права”, – сказав Стефанчук.