Про це у Фейсбуці у спільноті «Надвірнянці» пише Михайло Андрійович і додає, що саме цей факт спонукав його вийти із ради.

«Янукович, котрий в один час “погорів” на шапках”, порівняно з ними виглядає “малолєткою” – тут й мова йде про розкрадання бюджетних коштів, шахрайство та рекет… Я і в 90-ті не платив дань різним там “гаррікам” – не збираюся й нині ходити під їм подібними “авторитетами”.
Зрозуміло, що такі “громадські активісти” сприйняли критику в багнети та пішли на кроки ницого цькування. Ними запущена “інформація” про те,що я сам “такий” та всяка інша нісенітниця. По цій причині змушений надати відповідь на предмет питань про “гріхи”, які мені приписують», – пише Андрійович, який свого часу працював на посаді міського голови Надвірної.

За його словами, за час свого перебування на посаді міського голови в нього не було конфліктів із законом.

«Перевірок було більше чим достатньо – криміналу, як його не намагалися “накопати”, не було виявлено. Наскільки мені відомо, нині має місце така ситуація, коли діючий міський голова Зеновій Андрійович разом із братом Андрієм (головою, на той час бюджетної комісії райради) десь в 2011-2012 рр. були притягнуті до криміна льної відповідальності за дії що стосуються порушень фінансовоїдисципліни. Наскільки відомо, в судовому процесі обидва в визнали свою провину, покаялися та повернули кошти в бюджет. Суд це врахував та поступив гуманно – підсудні амністовані та обійшлися штрафом.
Від “суми та тюрми”, як то кажуть, ніхто не застрахований. В той же час, такий кричущий випадок кидає тінь на міську раду та на роботу голів та депутатів міської ради всіх попередніх каденцій 1991-2006 років. На мою думку, добродіям Зеновію та Андрію варто не затирати свою провину дешевим популізмом на кшталт “роботи на благо громади”, а чесно довести на громадські слухання інформацію про реальний стан речей щодо власних персон. Не варто цього цуратися та уникати – громада має знати правду про своїх “героїв”.
Зі свого боку, готовий надати відповіді на всі питання які стосуються моєї особи. Бачу,що має місце плутанина подій, вчинків та речей. Нести ж на собі негатив вчинків моїх однофамільців та родичів не маю наміру», – відзначив Михайло Андрійович.