“Зранку 2,20, ввечері – 2,18″, – пошуткував Сабоніс”, – підписала фото Арвідаса Сабоніса із Віктором Анушкевичусом його дружина Лідія. 

Останнім часом подружжя часто їздить до Литви, це помітно по постах у мережі Лідії Анушкевичус, пишуть Версії з посиланням на Курс.

З легендою радянського баскетболу Анушкевичуси зустрілися на матчі “Жальгіріса”. Саме в цій команді Арвідас Сабоніс став зіркою. Усі разом вболівали за литовську команду.

“Неймовірні почуття на “Жальгіріс-Арена” (лит. Žalgirio Arena”) в Каунасі 9 березня! Цікава, інтригуюча, відповідальна гра “Жальгіріс” – “Панатінаікос”. Литовські вболівальники – супер! Підтримували свою команду в найскладніші моменти і – заслужена перемога литовського баскетболу! Дивитись баскетбол з легендарним Арвідасом Сабонісом – фантастика!” – поділилася враженнями Лідія.

Довідково: Арвідас Сабоніс – знаменитий радянський та литовський професійний баскетболіст, олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи у складі національної збірної СРСР. Один з найсильніших центрових світу 1980–1990-х років. Заслужений майстер спорту СРСР (1985). Один з перших центрових, що впевнено атакував з-за дуги, вирізнявся унікальним розумінням гри, що дозволило йому увійти в ряд найкращих пасувальників “великих” в історії НБА.

20 серпня 2010 року Сабоніс увійшов до Зали слави ФІБА, таким чином отримавши визнання свого таланту. 4 квітня 2011 року було оголошено, що Сабоніс стане членом Баскетбольної Зали слави імені Нейсміта. Церемонія приурочена введенню нових гравців до Зали відбулася 12 серпня 2011 року. Сабоніс є другим за зростом членом Зали Слави імені Нейсміта після Ральфа Семпсона (224 см). 24 жовтня 2011 року Сабоніса вибрали президентом Литовської федерації баскетболу.