лемик

Про це повідомили в МВС Білорусі. У МВС Білорусі заявили, що Лемик входив до злочинної групи разом з ще шістьма громадянами цієї країни, в тому числі, представниками тренерського штабу і гравцями мінського ФК «Луч». Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Правоохоронці задокументували факти підкупу гравців і членів тренерського штабу ФК «Луч» і ФК «Ошмяни» з метою забезпечення ними конкретного результату в матчах чемпіонату Білорусі. Так, гроші передавалися за «обумовлений» результат в матчі ФК «Луч» і «Гомельжелдортранс» 25 червня, а також між ФК «Луч» і ФК «Ошмяни» 2 липня. Коефіцієнт на одну з ставок гри даних клубів і обумовленого результат становив 10,0.

За оперативною інформацією білоруських правоохоронців, злочинні структури через букмекерську контору в одній з країн Азії поставили близько 30 тис. євро на конкретний результат і отримали дохід в сотні тисяч євро.

Слідчий комітет МВС Білорусі порушив кримінальну справу стосовно семи осіб за підкуп учасників та організаторів професійних спортивних змагань та видовищних комерційних конкурсів.

Зазначимо, 31-річний Ярослав Лемик минулі два сезони виступав у чемпіонатах Румунії та Франції. Раніше він кілька років грав за львівську «Політехніку» та івано-франківську «Говерлу», а також білоруські клуби.

Минулого літа Федерація баскетболу України наклала на нього дискваліфікацію за спробу підкупу гравців збірної України U-16.