Жінка вже декілька років живе в містечку біля Неаполя,  пишуть Версії з посиланням на  НТК

За її словами, у перші дні карантину люди намагались розважатись, виходили на балкони, співали пісні, робили імпровізовані шоу. Але зараз прийшов час коли кожна родина має вирішувати свої більш нагальні потреби – фінансові. Як і в Україні в перші дні люди не надто серйозно відреагували на прохання уряду залишатись вдома і носити захисні засоби.

Людям заборонили виходити на вулицю без поважної причини, дозволено тільки за покупками та на роботу при умові, що ви можете надати заповнений бланк з заповненими особистими даними та причиною перебування за межами дому.

“Я дуже надіюсь, що в Україні вірус не досягне таких масштабів. Все залежить від кожного з нас, рівня нашої відповідальності. Я продовжую ходити на роботу вживаючи всіх можливих засобів безпеки та гігієни. Увечері після роботи я біжу додому та включаю новини і бач оновлені дані про захворілих та померлих, а це 700 – 800 смертей кожного дня. На ці цифри не можливо не ігнорувати. Ще пів року назад я запропонувала поїздку додому, щоб мати можливість відсвяткувати Великдень зі своєю родиною, але в одну мить змінилось все, і поїздку прийшлось відкласти, щоб не наражати на небезпеку людей, яких я люблю”, – зазначає Олександра Скрипник.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!