Так, нещодавно його вихованка Вероніка Івасюк привезла перемоги з Чемпіонатів Європи: перше місце з Ізраїлю та друге з Хорватії. Олександр радіє успіхам підопічної, але наголошує, поки що він – другий тренер, бо перший – його батько і вчитель Микола Чабан, заслужений тренер України. Про це пишуть Версії з посиланням на Телеканал НТК.

Олександр Чабан вже 22 роки служить в органах внутрішніх справ, але в юні роки професійно займався важкою атлетикою. Був чемпіоном області та України, виконав розряд КМС. Відвідував тренування у Коломийському «Локомотиві». Коли працював у міліції, спорт відійшов на другий план. Проте вже зараз чоловік зрозумів, що хоче займатися саме цим. Тепер він очолює підрозділ патрульної поліції, а ще навчається на 5 курсі факультету фізкультури. У майбутньому планує завершити службу і повністю присвятити себе тренерській роботі.

Олександр наголошує, поки що він – другий тренер, перший – його тато Микола Чабан. Такий тандем батько-син вже має успішні результати. Їхня вихованка Вероніка Івасюк привезла перемоги з чемпіонатів Європи. Готується на дорослий Чемпіонат України, до молодіжного Чемпіонату Європи та відбору на Чемпіонат світу, який відбудеться в Америці.

Тренери розповідають, що зараз дуже складно відправити спортсмена на змагання. На це потрібно багато коштів.

Попри труднощі, тренери закликають батьків приводити дітей займатися важкою атлетикою, бо це добра підтримка здоров’я та фізичного стану.